Інформація з листа облЕНЦум від 10.08.2015 № 347/01-07
Повідомляємо Вам, що Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України започатковує видання науково-методичного збірника «Вісник позашкільної педагогіки» з метою підвищення якості позашкільної освіти, поліпшення її науково-методичного забезпечення, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення передового педагогічного досвіду.
Запрошуються до співпраці науковці, аспіранти, педагоги-практики, які мають бажання опублікувати власні праці та долучитися до реалізації даної мети.
Викладення змісту та оформлення статей мають відповідати вимогам Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України до фахових видань та публікацій (додається).
Матеріали необхідно надсилати до 15 жовтня 2015 року на адресу редакції: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та на е-mail dragan@nenc.gov.ua з поміткою «Науково-методичний збірник». Матеріали, подані з порушенням зазначених вимог, не будуть включатися до видання.
ВИМОГИ ДО ТЕМАТИКИ І СТРУКТУРИ СТАТЕЙ
Тематика збірника
У збірнику публікуються статті, які містять нові теоретичні та практичні
результати з педагогіки, психології, філософії освіти, наукові повідомлення з біології, екології, аграрних наук.
Анотація друкується без абзацного відступу і повинна містити стисло і точно сформульовану постановку науково-практичної задачі (завдання) та одержані результати. Анотація подається українською, російською та англійською мовами. Обсяг анотації – 500 знаків (7-8 рядків) кожною мовою. До анотації додаються 4-7 ключових слів.
Основна частина статті повинна відповідати вимогам Атестаційної колегії
МОН України до фахових видань та публікацій і обов’язково містити такі структурні елементи: 1. Вступ (постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими та практичними завданнями). 2. А наліз останніх досліджень (аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор та виділення
невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується стаття);
3. Визначення мети та завдань дослідження (формулюється мета статті та визначаються завдання, які дозволяють її досягти); 4. Результати досліджень (виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів);
5. Висновки (висновки з цього дослідження і перспективи подальших розвідок цього питання).
Заголовки структурних елементів основної частини не друкують. Кожний структурний елемент (текст) друкують з абзацного відступу, виділяючи жирним шрифтом перші два-три слова першого речення. Список використаних літературних джерел рекомендується подавати в порядку згадування їх у тексті за наскрізною нумерацією. Оформлення списку використаних літературних джерел здійснюється відповідно до вимог МОН України.
Збірник видається двічі на рік.
Матеріали до чергового збірника подаються до 15 жовтня та 15 квітня.
Правила оформлення та подання статей:
1. Статті повинні бути ретельно перевірені і відповідати нижче зазначеним
вимогам.
2. У збірник приймаються статті обсягом 6-12 повних сторінок разом з рисунками, таблицями та списком літератури. Статті, в яких не дотримані нижче зазначені вимоги та рекомендований обсяг, до розгляду не приймаються.
3. Разом із статтею до редколегії направляється завірена у встановленому порядку письмова рецензія доктора (кандидата) наук за напрямом дослідження.
Статті надсилаються електронною поштою. Рецензії направляються в редколегію поштою або передаються особисто.
4. Формат файлу – Microsoft Word.
5. Розмір аркуша: 148х210 (А5).
6. Поля: верхнє, ліве, праве – 1.7 см, нижнє – 2.0 см.
7. Пропонуються такі розміри шрифтів:
– “Times New Roman”.
– для УДК – 10 кегль, великі літери, жирний;
– для заголовку статті – 10 кегль, великі літери, жирний;
– для прізвищ авторів – 10 кегль, жирний;
– для назви організації і міста – 10 кегль, звичайний;
– для анотації (3-4 рядки) та ключових слів – 10 кегль, звичайний курсив; для слів «Анотація» та «Ключові слова» – 10 кегль, жирний курсив;
– для заголовків розділів у тексті – 10 кегль, жирний;
– для основного тексту – 10 кегль, звичайний;
– для переліку джерел (слово “Перелік“ не друкувати) – 9 кегль, звичайний; для нумерації джерел – 9 кегль, жирний.
8. Текст друкується через 1 інтервал і вирівнюється по ширині аркуша.
9. Між УДК та прізвищами авторів, прізвищами авторів та анотацією, анотаціями на різних мовах, анотацією і основним текстом, основним текстом і переліком джерел робиться додатковий одинарний інтервал (потрібно додатково натиснути клавішу Enter).
10. Абзацний відступ від основного тексту – 0,5 см.
11. УДК, прізвище(а) автора(ів) та назва статті вирівнюються по лівому краю сторінки.
12. Формули необхідно друкувати по центру, нумерація формул в кінці рядка. Розмір формул такий: основний – 12; крупний індекс – 7; дрібний індекс – 5; крупний символ – 18; дрібний символ – 12.
13. Додатково подаються окремими файлами рисунки.
14. Перед і після таблиць, рисунків та формул робиться додатковий одинарний інтервал.
15. Переноси в назві статті не допускаються.
16. Анотація друкується українською, російською та англійською мовами.
17. Подається авторська довідка: прізвище, ім’я, по батькові, посада, місце праці, вчений ступінь, звання, адреса (службова, домашня, поштова, електронна), телефони.
|