Миргородська райСЮН

Ми - це
Меню сайту
Відвідувачі
Новини
Біологія

«Методичний портал»

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Акваріум
Наші друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям. Випуск 1

Програма дівочого хору. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .             . . 11
Програма хлопчачо-юнацької хорової капели . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24
Програма колективу естрадної пісні . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 39
Програма вокально-хореографічного естрадного дитячо-юнацького
колективу . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48
Програма дитячо-юнацького естрадно-духового оркестру . .   . . . . . . 60
Програма гуртка духового оркестру . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 74
Програма дитячого фольклорного колективу . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 87

Програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям. Випуск 2

ПРОГРАМА ГУРТКА БІСЕРОПЛЕТІННЯ ................................. 3
ПРОГРАМА ГУРТКА БІСЕРОПЛЕТІННЯ .................................. 20
ПРОГРАМА ГУРТКА БІСЕРОПЛЕТІННЯ.................................... 31
ПРОГРАМА ГУРТКА НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ .................................. 57
ПРОГРАМА ГУРТКА «ХУДОЖНЯ ВИШИВКА» .................................. 71
ПРОГРАМА ГУРТКА КИЛИМАРСТВА .............................................. 79
ПРОГРАМА ГУРТКА МОДЕЛЮВАННЯ ТА КОНСТРУЮВАННЯ
ОДЯГУ............................................................................................. 93
ПРОГРАМА ГУРТКА «АПЛІКАЦІЯ СОЛОМКОЮ» ............................ 110
ПРОГРАМА ГУРТКА «УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ІГРАШКА».............. 119
ПРОГРАМА ГУРТКА ІГРАШКИ ....................................................... 126
ПРОГРАМА ГУРТКА «ГОНЧАРИК»................................................. 137
ПРОГРАМА ГУРТКА ПИСАНКАРСТВА ........................................... 151
ПРОГРАМА СТУДІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА .................... 178
ПРОГРАМА ГУРТКА РІЗЬБЛЕННЯ ПО ДЕРЕВУ ............................. 191

Програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям. Хореографічний та декоративно-ужитковий профілі

РОЗДІЛ І
ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ПРОФІЛЬ................................................24
Програма класичного танцю .
Програма народно-сценічного танцю
Програма народного танцю
Програма з хореографії
Програма сучасного танцю
Програма спортивного бального танцю
Програма естрадного танцю
РОЗДІЛ ІІ
ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВИЙ ПРОФІЛЬ
Програма соломоплетіння
Програма макраме

Моя Україна
Флаги картинки
Урок патріотизму
Україна - Єдина!
Збираємо рюкзак
Сигнал "Увага всім
Небезпечні знахідк
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Годинник
Новини
Конкурси
Вітаємо

    Січень

    7.01 Кононенко О.О.(н)

    14.01 Гречаний В.О.(н)

    14.01 Зосенко Л.Д.

    25.01 Педорич Т.І.

    Лютий

    4.02. Щербань Т.І.

    14.02 Шарко К.О.

    18.02 Гончаренко Н.І.

    21.02 Сидоренко Л.І.(н)

    27.02 Аршинова В.М.

    27.02 Фесенко М.В.

    Березень

    4.03 Денисова С.В.

    9.03 Гребінник Т.С.

    17.03 Гурина В.М.(Н)

    21.03 Мирошник С.В.

    27.03 Тютюнник Л.В.

    Квітень

    3.04 Сизоненко І.М.(н)

    8.04 Тетерюк С.Б.

    10.04 Руденко А.С.

    15.04 Кіпрач М.І.(Н)

    15.04 Кравченко Л.В.(Н)

    16.04 Белиба М.І.

    20.04 Кудренко Ю.Б.(н)

    26.04 Фесенко Я.В.

    Травень

    16.05 Політько О.І.

    24.05 Покровська О.І.

    26.05 Радченко С.І.

    29.05 Гришко В.Б.

    Червень

    3.06 Харченко Г.В.

    4.06 Смирний В.М.(Н)

    7.06. Гречана Б.В.

    17.06 Кухарук Л.В.

    Липень

    7.07 Щукіна Т.І.

    3.07 Семеренко Н.О.(Н)

    8.07 Калантай Н.В.

    11.07 Давиденко В.М.(Н)

    24.07 Яременко Н.В.

    25.07 Немченко О.В.

    29.07 Іщенко А.В.(Н)

    Серпень

    4.08. Скубій Л.С.

    16.08. Колісник І.В.

    16.08.Ященко В.М.

    19.08.Сербин С.Ю.

    24.08. Скляр І.Л.

    27.08. Демочко О.В.(Н)

    Вересень

    14.09 Шульга Н.В.

    15.09 Карпенко Ю.І.

    18.09. Кузьменко А.О.

    24.09. Дудніченко В.О.

    Жовтень

    1.10 Литвин Л.О.(Н)

    13.10 Давиденко В.І.

    15.10. Руденко І.І.

    25.10. Гвоздіковська Я.М.

    25.10 Станіславський В.М.

    31.10. Овлах І.С.

    Листопад

    29.11 Іщенко Н.В.

    Грудень

    8.12. Красюк Л.М.

    14.12. Юдько О.В.

    18.12 Хазай Н.В.

    25.12 Миколаєнко Л.В.

    31.12 Мисяк Р.В.(Н)

     
Афоризми
Сайт існує
Пошук
Архів записів

murgraisun@yandex.ua © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz