Миргородська райСЮН

Ми - це
Меню сайту
Відвідувачі
Новини
Біологія

«Методичний портал»

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Акваріум
Наші друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Скачати збірник програм Київ -2013

Програми еколого-натурадістичного напряму Київ - 2013

РОЗДІЛ І

Програма гуртка «Юних виноградарів» (Мазур П.О.)

Програма гуртка «Юні овочівники» (Пінчук М.О.)

Програма гуртка «Птахівництво з основами ветеринарії та зоогігієни» (Сидоренко І.В.)

Програма гуртка «Юні конярі» (Бочков В.М., Русан Г.Л.)

Програма гуртка «Юні кролівники» (Уманець Р.М., Русан Г.Л )

РОЗДІЛ ІІ

Програма гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» (Штурмак Л.І.)

Програма гуртка «Любителі сукулент них рослин» (Штурмак Л.І.)

Програма гуртка «Юні кінологи» (Пліскін В.Г.)

Програма гуртка «Основи біоетики» (Русан Г.Л)

Програма гуртка «Юні кролівники» (Уманець Р.М., Русан Г.Л)

Програма гуртка «Основи ветеринарної медицини» (Сидоренко І.А.)

Програма гуртка «Основи перепелівництва» (Кийко А.О.)

Програми еколого-натуралістичного напряму 2001 (Вибачте не досить якісне зображення сторінок)

Програма гуртка юних екологів

Програма гуртка юних друзів природи молодшого шкільного віку

Програма гуртка юних друзів природи середнього шкільного віку

Програма гуртка юних друзів природи старшого шкільного віку

Програма гуртка «Основи біології»

Програма гуртка «Узагальнюючий курс біології»

Програма гуртка юних фізіологів рослин

Програма гуртка юних генетиків седекціонерів

Програма гуртка юних медиків

Програма учнівського об'єднання "Школа майбутніх батьків"

Програма гуртка «Основи комп'ютерного моделювання з хіміко-біологічним нахилом»

Програма гуртка юних лісівників - дендрологів

Програма гуртка юних квітникарів

Програма гуртка юних квітникарів-аранжувальників

Програма гуртка «Українська народна вишивка»

Програма гуртка «Захоплююче лозоплетіння»

Програма гуртка юних агрохіміків

Програма гуртка юних рослинників

Програма гуртка юних овочівників

Програма гуртка юних картоплярів

Програма гуртка юних садівників

Програма гуртка юних виноградарів

Програма гуртка юних грибівників

Програма гуртка юних акваріумістів

Програма гуртка юних ентомологів

Програма гуртка юних бджолярів

Програма гуртка юних голубівників

Програма гуртка юних любителів домашніх тварин

Програма гуртка «Основи ветеринарної медицини»

Програми еколого-натуралістичного напряму 2004

Програма гуртка «Юні друзі природи»

Програма гуртка «Основи екологічних знань»

Програма гуртка «Юні екологи»

Програма гуртка «Юні ботаніки»

Програма гуртка «Юні лісівники-дендрологи»

Програма гуртка «Юні рослинники»

Програма гуртка «Юні квітникарі»

Програма гуртка «Юні знавці лікарських рослин»

Програма гуртка «Юні фізіологи рослин»

Програма гуртка «Юний ентомолог»

Програма гуртка «Любителі домашніх тварин»

Програма гуртка «Екологічна біохімія»

Програма гуртка «Основи біології»

Програма гуртка «Біологія людини»

Програми еколого-натуралістичного напряму 2007

Програма гуртка «Юні генетики -селекціонери»

Програма гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники»

Програма гуртка «Юні агрохіміки»

Програма гуртка «Юні картоплярі»

Програма гуртка «Юні овочівники»

Програма гуртка «Юні виноградарі»

Програма гуртка «Саду мого дивосвіт»

Програма гуртка «Юні мікологи»

Програма гуртка «Юні фермери»

Програма гуртка «Юні бджолярі»

Програма гуртка «Юні кінологи»

Програма гуртка «Юні генетики»

Програма гуртка «Юні біохіміки»

Програма гуртка біоіндикації

Програма гуртка експериментальної мікробіології

Програма гуртка «Юні медики»

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Квіткова фантазія". 2 роки навчання (216 годин)

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Знавці тераріумів"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Природа і фантазія"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Фітодизайн з основами художньої майстерності". 2 роки навчання (144, 180, 216 годин)

Навчальна програма з позашкільної освіти декоративно-ужиткового напряму "Чарівна майстерня". 2 роки навчання (180 годин)

Навчальна програма з позашкільної освіти декоративно-ужиткового напряму "Чарівна майстерня". 2 роки навчання (144 години)

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Систематика та екологія тварин"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Юний хімік"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Знавці неорганічної хімії"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Основи біології"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Основи фізіології людини"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Квіткова фантазія". 2 роки навчання (144 години)

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Прикладна зоологія"

Навчальна програма з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму "Знавці ботаніки"

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 26.03.2014 р. № 109 "Про затвердження навчальних програм з позашкільної освіти"

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 16.04.2014 р. № 142 "Про затвердження навчальних програм з позашкільної освіти"

 

 

Моя Україна
Флаги картинки
Урок патріотизму
Україна - Єдина!
Збираємо рюкзак
Сигнал "Увага всім
Небезпечні знахідк
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Годинник
Новини
Конкурси
Вітаємо

    Січень

    7.01 Кононенко О.О.(н)

    14.01 Гречаний В.О.(н)

    14.01 Зосенко Л.Д.

    25.01 Педорич Т.І.

    Лютий

    4.02. Щербань Т.І.

    14.02 Шарко К.О.

    18.02 Гончаренко Н.І.

    21.02 Сидоренко Л.І.(н)

    27.02 Аршинова В.М.

    27.02 Фесенко М.В.

    Березень

    4.03 Денисова С.В.

    9.03 Гребінник Т.С.

    17.03 Гурина В.М.(Н)

    21.03 Мирошник С.В.

    27.03 Тютюнник Л.В.

    Квітень

    3.04 Сизоненко І.М.(н)

    8.04 Тетерюк С.Б.

    10.04 Руденко А.С.

    15.04 Кіпрач М.І.(Н)

    15.04 Кравченко Л.В.(Н)

    16.04 Белиба М.І.

    20.04 Кудренко Ю.Б.(н)

    26.04 Фесенко Я.В.

    Травень

    16.05 Політько О.І.

    24.05 Покровська О.І.

    26.05 Радченко С.І.

    29.05 Гришко В.Б.

    Червень

    3.06 Харченко Г.В.

    4.06 Смирний В.М.(Н)

    7.06. Гречана Б.В.

    17.06 Кухарук Л.В.

    Липень

    7.07 Щукіна Т.І.

    3.07 Семеренко Н.О.(Н)

    8.07 Калантай Н.В.

    11.07 Давиденко В.М.(Н)

    24.07 Яременко Н.В.

    25.07 Немченко О.В.

    29.07 Іщенко А.В.(Н)

    Серпень

    4.08. Скубій Л.С.

    16.08. Колісник І.В.

    16.08.Ященко В.М.

    19.08.Сербин С.Ю.

    24.08. Скляр І.Л.

    27.08. Демочко О.В.(Н)

    Вересень

    14.09 Шульга Н.В.

    15.09 Карпенко Ю.І.

    18.09. Кузьменко А.О.

    24.09. Дудніченко В.О.

    Жовтень

    1.10 Литвин Л.О.(Н)

    13.10 Давиденко В.І.

    15.10. Руденко І.І.

    25.10. Гвоздіковська Я.М.

    25.10 Станіславський В.М.

    31.10. Овлах І.С.

    Листопад

    29.11 Іщенко Н.В.

    Грудень

    8.12. Красюк Л.М.

    14.12. Юдько О.В.

    18.12 Хазай Н.В.

    25.12 Миколаєнко Л.В.

    31.12 Мисяк Р.В.(Н)

     
Афоризми
Сайт існує
Пошук
Архів записів

murgraisun@yandex.ua © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz