Миргородська райСЮН

Ми - це
Меню сайту
Відвідувачі
Новини
Біологія

«Методичний портал»

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Акваріум
Наші друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Програми з позашкільної освіти науково-технічний напрям. Випуск1

Розділ 1. ПОЧАТКОВО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ...................................... 16

Програма гуртка початкового технічного моделювання..................... 16

Розділ 2. СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ .................................... 33

Програма гуртка автомоделювання ................................................. 33

Програма гуртка автотрасового моделювання  ................................ 42

Програма гуртка картингу  .............................................................. 54

Програма гуртка авіамоделювання ................................................ 63

Програма гуртка ракетомоделювання............................................... 89

Програма гуртка судномоделювання і судномодельного спорту........ 97

Діючі моделі-копії..................................................................... 105

Стендові моделі-копії суден із двигуном.............       ................. 115

Стендові моделі-копії вітрильних кораблів і суден  .................... 124

Швидкісні радіокеровані моделі................................................ 132

Радіокеровані моделі яхт.......................................................... 146

Програма гуртка операторів колективної радіостанції...................... 161

Програма гуртка спортивної радіопеленгації................................... 176

Програма гуртка конструювання повітряних зміїв ......................... 188

Розділ 3. ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ ................................... 200

Програма гуртка юних конструкторів приладів радіоелектроніки....... 200

Програма гуртка радіоелектронного конструювання........................ 223

Програма гуртка космічного макетування та моделювання  ............ 242

Розділ 4. ХУДОЖНЬО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ  ................................... 256

Програма гуртка моделювання іграшок-сувенірів........................... 256

Програма гуртка виготовлення сувенірів  ...................................... 265

Програма гуртка оригамі................................................................ 281

Програма гуртка паперопластики .................................................. 304

Програма гуртка гончарства........................................................... 324

Програма гуртка юних фотоаматорів ............................................. 333

Програма гуртка технічного дизайну............................................... 347

Програми з позашкільної освіти науково-технічний напрям. Інформаційно-технічний профіль

Програма технічного конструювання
Програма основ інформатики та обчислювальної техніки
Програма юних користувачів персонального комп’ютера
Програма основ інформаційних технологій
Програма основ роботи в операційній системі Windows та прикладних програмах Microsoft Office
Програма основ Web-технологій .
Програма основ традиційної та комп’ютерної анімації .
Програма основ художньої комп’ютерної графіки
Програма дитячої анімації

Моя Україна
Флаги картинки
Урок патріотизму
Україна - Єдина!
Збираємо рюкзак
Сигнал "Увага всім
Небезпечні знахідк
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Годинник
Новини
Конкурси
Вітаємо

    Січень

    7.01 Кононенко О.О.(н)

    14.01 Гречаний В.О.(н)

    14.01 Зосенко Л.Д.

    25.01 Педорич Т.І.

    Лютий

    4.02. Щербань Т.І.

    14.02 Шарко К.О.

    18.02 Гончаренко Н.І.

    21.02 Сидоренко Л.І.(н)

    27.02 Аршинова В.М.

    27.02 Фесенко М.В.

    Березень

    4.03 Денисова С.В.

    9.03 Гребінник Т.С.

    17.03 Гурина В.М.(Н)

    21.03 Мирошник С.В.

    27.03 Тютюнник Л.В.

    Квітень

    3.04 Сизоненко І.М.(н)

    8.04 Тетерюк С.Б.

    10.04 Руденко А.С.

    15.04 Кіпрач М.І.(Н)

    15.04 Кравченко Л.В.(Н)

    16.04 Белиба М.І.

    20.04 Кудренко Ю.Б.(н)

    26.04 Фесенко Я.В.

    Травень

    16.05 Політько О.І.

    24.05 Покровська О.І.

    26.05 Радченко С.І.

    29.05 Гришко В.Б.

    Червень

    3.06 Харченко Г.В.

    4.06 Смирний В.М.(Н)

    7.06. Гречана Б.В.

    17.06 Кухарук Л.В.

    Липень

    7.07 Щукіна Т.І.

    3.07 Семеренко Н.О.(Н)

    8.07 Калантай Н.В.

    11.07 Давиденко В.М.(Н)

    24.07 Яременко Н.В.

    25.07 Немченко О.В.

    29.07 Іщенко А.В.(Н)

    Серпень

    4.08. Скубій Л.С.

    16.08. Колісник І.В.

    16.08.Ященко В.М.

    19.08.Сербин С.Ю.

    24.08. Скляр І.Л.

    27.08. Демочко О.В.(Н)

    Вересень

    14.09 Шульга Н.В.

    15.09 Карпенко Ю.І.

    18.09. Кузьменко А.О.

    24.09. Дудніченко В.О.

    Жовтень

    1.10 Литвин Л.О.(Н)

    13.10 Давиденко В.І.

    15.10. Руденко І.І.

    25.10. Гвоздіковська Я.М.

    25.10 Станіславський В.М.

    31.10. Овлах І.С.

    Листопад

    29.11 Іщенко Н.В.

    Грудень

    8.12. Красюк Л.М.

    14.12. Юдько О.В.

    18.12 Хазай Н.В.

    25.12 Миколаєнко Л.В.

    31.12 Мисяк Р.В.(Н)

     
Афоризми
Сайт існує
Пошук
Архів записів

murgraisun@yandex.ua © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz