2016-2017 н.р.
Гуртки еколого-натуралістичного спрямування
Гуртки діють при 14 школах району, в них навчається _________ гуртківців
Гуртків-
Профілі:
Фото натуралісти -
Квіткова фантазія -
Природа і фантазія -
Юні лісівники -
Юні друзі природи -
Основи біології -
Основи біоетики -
Юні ботаніки -
Юні рослинники -
Генетики - селекціонери -
Юні екологи –
Основи екологічних знань -
Юні квітникарі –
Юні зоологи -
Чарівна майстерня -
Основи бджільництва -
РОЗКЛАД
№ |
Школа |
Керівник гуртка |
Профіль гуртка |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П'ятниця |
1 |
Біликівський НВК |
Кудренко Ю.Б. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В.Обухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Зосенко Л.Д. |
Юні екологи |
|
|
|
|
|
|
|
Фесенко Я.В. |
|
|
|
|
|
|
|
В.Сорочинська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Іщенко Н.В. |
|
|
|
|
|
|
|
Гаркушинська спеціалізована |
Станіславський В.М |
Юні фотонатуралісти |
|
|
|
|
|
|
|
Станіславський В.М. |
Юні фотонатуралісти |
|
|
|
|
|
|
|
Сербин С.Ю. |
|
|
|
|
|
|
|
Декабристівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Миколаєнко Л.В. |
|
|
|
|
|
|
|
Зубівський НВК |
Щербань Т.М. |
|
|
|
|
|
|
|
Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Шульга Н.В. |
|
|
|
|
|
|
|
Кибинцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Скубій Л.С. |
|
|
|
|
|
|
|
Клюшкиківська ЗОШ І-ІІІ ст |
Калантай Н.В. |
Юні екологи |
|
|
|
|
|
|
Комишнянська ЗОШ І-ІІІст |
Денисова С.В. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Хазай Н.В. |
Юні лісівники |
|
|
|
|
|
|
Поливянський НВК |
Кононенко О.О. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Дудніченко В.О |
|
|
|
|
|
|
|
Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Фесенко М.В. |
|
|
|
|
|
|
|
Трудолюбівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Давиденко В.І. |
|
|
|
|
|
|
|
Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
Гуртки художньо-естетичного спрямування
Гуртки діють при _______ школах району, в них навчається _________ гуртківців
Гуртків-
Профілі:
РОЗКЛАД
№ |
Школа |
Керівник гуртка |
Профіль гуртка |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П'ятниця |
|
Біликівський НВК |
|
|
|
|
|
|
|
|
В.Обухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
|
|
|
|
|
|
|
|
В.Сорочинська ЗОШ І-ІІІ ст. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Гаркушинська спеціалізована |
Педорич Тамара Іванівна |
Театральний |
|
|
|
|
|
|
|
Шарко Катерина Олександрівна |
Історичне краєзнавство |
|
|
|
|
|
|
Декабристівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Зубівський НВК |
|
|
|
|
|
|
|
|
Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Овлах Ірина Сергіївна |
Хореографічний |
|
|
|
|
|
|
|
Юдько Олександр Валерійович |
Різблення по дереву |
|
|
|
|
|
|
Кибинцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Клюшкиківська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Комишнянська ЗОШ І-ІІІст |
Мірошник Світлана Василівна |
Танцювальний |
|
|
|
|
|
|
|
Кузьменко Альона Олександрівна |
Вокально-фольклорний |
|
|
|
|
|
|
Остапівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Сидоренко Людмила Іванівна |
Художня вишивка |
|
|
|
|
|
|
|
Харченко Ганна Володимирівна |
Народний танець |
|
|
|
|
|
|
Петрівцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Пієтух Надія Олексіївна |
Писинкарство |
|
|
|
|
|
|
|
Гвоздіковська Ярина |
Танцювальний |
|
|
|
|
|
|
Поливянський НВК |
|
|
|
|
|
|
|
|
Попівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Гончаренко Наталія Іванівна |
Різблення по дереву |
|
|
|
|
|
|
Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ |
Гребінник Тетяна Савівна |
Аплікація з соломки |
|
|
|
|
|
|
|
Немченко Оксана Володимирівна |
Технологія та особливості мистецтва вишивки |
|
|
|
|
|
|
|
Руденко Ірина Іванівна |
Народна творчість |
|
|
|
|
|
|
Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Колісник Ірина Василівна |
Народна вишивка |
|
|
|
|
|
|
|
Тетерюк Сергій Борисович |
Різблення по дереву |
|
|
|
|
|
|
Трудолюбівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Черкащанська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
Гуртки технічного спрямування
Гуртки діють при _______ школах району, в них навчається _________ гуртківців
Гуртків-
Профілі:
РОЗКЛАД
№ |
Школа |
Керівник гуртка |
Профіль гуртка |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П'ятниця |
|
Біликівський НВК |
Руденко Анна Сергіївна |
Виготовлення сувенірів |
|
|
|
|
|
|
В.Обухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Тютюнник Людмила Вікторівна |
Моделювання іграшок - сувенірів |
|
|
|
|
|
|
В.Сорочинська ЗОШ І-ІІІ ст. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Гаркушинська спеціалізована |
Смирний Василь Михайлович |
Картинг |
|
|
|
|
|
|
Декабристівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Зубівський НВК |
|
|
|
|
|
|
|
|
Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Кибинцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Клюшкиківська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Комишнянська ЗОШ І-ІІІст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Остапівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Петрівцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Поливянський НВК |
|
|
|
|
|
|
|
|
Попівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Мірніченко Олексій Миколайович |
Радіотехнічний |
|
|
|
|
|
|
Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Трудолюбівська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
|
Черкащанська ЗОШ І-ІІІ ст |
|
|
|
|
|
|
|
2015-2016 н.р.
Гуртків – 36
Гуртки діють при 14 школах району, в них навчається 660 гуртківців
Профілі гуртків
Фото натуралісти - 2
Квіткова фантазія - 2
Природа і фантазія - 8
Юні мікологи - 1
Юні друзі природи - 3
Юні ботаніки - 1
Юні рослинники - 1
Генетики - селекціонери – 1
Юні лісівники - 1
Юні охоронці природи - 1
Юні екологи – 6
Основи екологічних знань – 1
Основи біоетики – 1
МАН секція медицини - 1
Юні квітникарі – 2
Чарівна майстерня – 3
Барви природи - 1
1 |
Біликівський НВК 1 |
Станіславський В.М. |
Юні фотонатуралісти |
|
2 |
|
|
Юні фотонатуралісти |
|
3 |
|
Кудренко Ю.Б. |
Природа і фантазія |
|
4 |
В.Обухівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2 |
ЗосенкоЛ.Д |
Основи екологічних знань |
|
5 |
|
|
Юні екологи |
|
6 |
|
Фесенко Я.В |
Юні рослинники |
|
7 |
В.Сорочинська ЗОШ І-ІІІст. 3 |
Іщенко Н.В. |
Генетики селекціонери |
|
8 |
|
|
Юні ботаніки |
|
9 |
|
|
Юні лісівники |
|
10 |
Гаркушинська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст 4 |
Сербин С.Ю. |
Чарівна майстерня |
|
11 |
|
|
Основи біоетики |
|
12 |
|
|
Квіткова фантазі |
|
13 |
|
|
Барви природи |
|
14 |
|
|
Чарівна майстерня |
|
15 |
Декабристівський НВК 5 |
Дяченко Л.В |
Квіткова фантазія |
|
16 |
|
|
Природа і фантазія |
|
17 |
Зубівський НВК 6 |
Сизоненко І.М. |
Природа і фантазія |
|
18 |
|
Хоменко В.Ю. |
Природа і фантазія |
|
19 |
|
|
Юні квітникарі |
|
20 |
|
|
Юні друзі природи |
|
21 |
Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 |
Шульга Н.В. |
Юні екологи |
|
22 |
|
|
Юні охоронці природи |
|
23 |
Кибинцівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 |
Скубій Л.С. |
Чарівна майстерня |
|
24 |
|
Ященко В.М. |
МАН секція медицини |
|
25 |
Клюшниківська ЗОШ І-ІІІ ст 9 |
Калантай Н.В. |
Юні екологи |
|
26 |
|
|
Юні екологи |
|
27 |
Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ст 10 |
Денисова С.В. |
Природа і фантазія |
|
28 |
|
|
Природа і фантазія |
|
29 |
|
|
Природа і фантазія |
|
30 |
|
Хазай Н.В. |
Природа і фантазія |
|
31 |
|
|
Юні квітникарі |
|
32 |
Полив'янська ЗОШ І-ІІІ ст 11 |
Кононенко О.О |
Юні мікологи |
|
33 |
Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ст 12 |
Фесенко М.В |
Юні екологи |
|
34 |
|
|
Юні друзі природи |
|
35 |
Трудолюбівська ЗОШ І-ІІІ ст 13 |
Давиденко В.І. |
Юні екологи |
|
36 |
Черевківська ЗОШ І-ІІІ ст 14 |
Щербань Т.І. |
Юні друзі природи |
|
2014-2015 н.р.
Гуртків – 50 (ІІ семестр - 48)
Гуртки діють при 18 школах району (ІІ еместр - 17), в них навчається 750 гуртківців
Профілі гуртків
Фото натуралісти - 2
Квіткова фантазія - 1
Природа і фантазія - 9
Юні мікологи - 1
Юні друзі природи - 10 (ІІ семестр - 9)
Основи біології - 1 (ІІ семестр - відсутній)
Основи біоетики - 1
Юні ботаніки - 4
Юні рослинники - 4
Генетики - селекціонери - 1
Юні екологи – 8
Основи екологічних знань - 1
МАН секція медицини - 1
Юні квітникарі – 2
Юні зоологи - 1
Чарівна майстерня - 1
Основи бджільництва - 1
Моделювання с/г техніки - 1
(Станом на 1.01.2015 р. розрахувалися Миколаєнко, Мащенко. Гурток не веде Карпенко Ю.І.. Прийнятий на роботу Мисяк Р.В.)
1 |
Біликівський НВК 1 |
Кравченко Л.В |
Юні ботаніки |
2 |
|
|
Юні екологи Зелені робінзони |
3 |
|
|
Юні зоологи |
4 |
|
Кудренко Ю.Б. |
Природа і фантазія |
5 |
В.Обухівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2 |
ЗосенкоЛ.Д |
Основи екологічних знань |
6 |
|
|
Юні екологи |
7 |
|
|
Юні рослинники |
8 |
В.Сорочинська ЗОШ І-ІІІст. 3 |
Демочко О.В. |
Основи біоетики |
9 |
|
Іщенко Н.В. |
Генетики селекціонери |
10 |
|
|
Юні ботаніки |
11 |
|
|
Юні друзі природи |
12 |
Гаркушинська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст 4 |
Іщенко А.В. |
Юні екологи |
13 |
|
Смирний В.М. |
Моделювання с/г техніки |
14 |
|
Стианіславський В.М. |
Юні фотонатуралісти |
15 |
|
|
Юні фотонатуралісти |
16 |
Декабристівський НВК 5 |
Дяченко Л.В. |
Природа і фантазія |
17 |
|
|
Квіткова фантазія |
18 |
Зубівський НВК 6 |
Гурина В.М. |
Природа і фантазія |
19 |
|
Семеренко Н.О. |
Природа і фантазія |
20 |
|
|
Природа і фантазія |
21 |
|
Сизоненко І.М. |
|
22 |
Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 |
Шульга Н.В. |
Юні екологи |
23 |
|
|
Юні екологи |
24 |
|
|
Юні друзі природи |
25 |
Кибинцівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 |
Мисяк Р.В. |
Природа і фантазія |
26 |
|
Скубій Л.С. |
Чарівна майстерня |
27 |
|
Яременко Н.В. |
Юні друзі природи |
28 |
|
Ященко В.М. |
МАН секція медицини |
29 |
Клюшниківська ЗОШ І-ІІІ ст 9 |
Калантай Н.В. |
Юні екологи |
30 |
Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ст 10 |
Денисова С.В. |
Природа і фантазія |
31 |
|
|
Природа і фантазія |
32 |
|
|
Природа і фантазія |
33 |
|
Хазай Н.В. |
Природа і фантазія |
34 |
|
|
Юні екологи |
35 |
|
|
Юні рослинники |
36 |
Остапівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 |
Сидоренко Л.І. |
Юні друзі природи |
37 |
|
Кіпрач М.І. |
Основи бджільництва |
38 |
Полив'янська ЗОШ І-ІІІ ст 13 |
Кононенко О.О. |
Юні мікологи |
39 |
Попівська ЗОШ І-ІІІ ст 14 |
Бутенко Я.В. |
Юні рослинники |
40 |
|
|
Юні ботаніки |
41 |
Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ст 15 |
Зінченко В.М. |
Юні друзі природи |
42 |
Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ст 16 |
Колісник І.В |
Юні квітникарі |
43 |
|
|
Юні екологи |
44 |
|
Фесенко М.В. |
Юні рослинники |
45 |
|
|
Юні ботаніки |
46 |
Трудолюбівська ЗОШ І-ІІІ ст 17 |
Давиденко В.І. |
Юні екологи |
47 |
|
Литвин Л.О. |
Юні друзі природи |
48 |
Черевківська ЗОШ І-ІІІ ст 18 |
Давиденко В.М. |
Юні друзі природи |
|