Ви можете користуватись програмним забезпеченням для цифрових зображень або відео редакторами? Як щодо 3D дизайну? Ви можете перетворити білий фон на вражаючий прояв творчого таланту? Або зробити коротенькі стрічки зі статичних 3D сцен?
У цій категорії вам потрібно створити 2D3D зображення, анімації або відео користуючись будь-якими зручними вам програмами. 3DSMax, Maya, Adobe Photoshop, Flash, Sony Creative Softwares або будь-яке інше дизайнерське програмне забезпечення може бути використане як робоча платформа. «Зображення варте тисячам слів» - тому поміркуйте як ви можете зобразити свої думки за допомогою декількох зображень скомбінованих у сайт, газету, брошуру, постер, відео кліп, анімацію тощо. Дайте волю вашому уявленню!
Критерії оцінювання:
- Візуальне враження.
- Вираження ідеї.
- Графіка.
- Художність та професійність результату.
|
[ Добавить новость ]
Створіть програмне забезпечення, що буде керувати або співпрацювати з електронним/механічним приладом (наприклад: дистанційний керований автомобіль, камера системи безпеки тощо). Ви можете обрати будь-яку тему! Спробуйте створити, використовуючи підручні інструменти, оригінальний пристрій з підручних матеріалів. Також він мусить мати програмне забезпечення, що керуватиме пристроєм. Творчість важлива у цій категорії так само як і механічні та програмні вміння.
Критерії оцінювання:
- Зручність використання (інтерфейс).
- Функціональність.
- Практичність.
|
[ Добавить новость ]
Станьте наступним Спілбергом. Створіть котоктометражний фільм, у якому запропонуйте шляхи вирішення питань у сім'ї. Створіть та продемонструйте шлях для кращої сім'ї в сучасному світі.
Створіть відео, в якому ви розповісте свою історію, доповнену візуальними і слуховими ефектами за допомогою популярних програмних пакетів редагування відео: After Effects, Sony Vegas, Movie Maker, Adobe Premiere, Final Cut,iMovie, Pinnacle Studio, Ulead Video Studio і т.д. Ваше відео не повинно перевищувати 10 хвилин. Ви можете знімати реальних людей, вставляти реальні відео і редагувати їх за допомогою вашого улюбленого відеоредактора.
У фільмі ви повинні використовувати деякі кінематографічні методи, такі як:
- вибір положення і переміщень камери.
- оригінальність основної ідеї.
- можливість її гарно передати.
- використання світла.
- використання спеціальних ефектів (fx).
- глибина різкості, переходи.
|
[ Добавить новость ]
Створіть програму, що є сумісною з операційними системами Microsoft Windows (наприклад: обслуговуючі програми, навчаючі та програми для відпочинку, для локальної мережі та інтернету тощо), GNU/Linux, FreeBSD, Apple MacOS X тощо.
Ви можете користуватись будь-якими програмними мовами (C++, C#, Java, Pascal, ASP, ASP.NET, PHP тощо). Програма повинна працювати у базовому для користувача середовищі. Важливо добре поєднати простий та привітний інтерфейс разом із багатофункціональністю. Звичайно все це не має сенсу, якщо відсутній ключовий елемент – гарна ідея.
Можливі напрямки розробки програм:
- програми управління базами даних;
- програми, що базуються на Ajax;
- програми генерації письма та побудови діаграм та графіків;
- програми, що базуються на Silverlight;
- веб-сервіси;
- cистеми контенту;
- програми мультимедіа (DirectX, GDI+, OpenGL);програмні гнізда (ігри для багатьох гравців);
- криптогр
...
Читати далі »
|
[ Добавить новость ]
З 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею INFOMATRIX, після проведення національного етапу. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України спільно з Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з 2009 р. проводять національний етап конкурсу в Україні.
У конкурсі INFOMATRIX 2015 учасники змагатимуться за чотирма категоріями:
- комп’ютерне мистецтво
- апаратне управління
- програмування
- короткометражний фільм
Детальніше про кожну категорію дивіться у відповідному розділі сайту. НЕНЦ
До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, студенти I-IV курсів ВНЗ (лише категорії Програмува
...
Читати далі »
|
[ Добавить новость ]
GLOBE в Україні - частина міжнародної практичної науково-освітньої програми для учнів шкіл та позашкільних навчальних закладів "Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля". Мета програми - підтримка та сприяння співпраці учнів, вчителів та науковців у дослідженні навколишнього середовища, Землі як системи та їх динаміки. GLOBE тісно співпрацює з Національним управлінням з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA), Національним управлінням океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) та Національним науковим фондом (NFS).
«GLOBE - це ідеальна програма для залучення дітей до науки»
- нобелівський лауреат доктор Ленн Ледерман.
Хто займається програмою?
Програма GLOBE була заснована у День Землі в 1995 році. З того часу 112 країн стали учасниками програми. Завдяки зусиллям світової спільноти GLOBE, тренування за програмою пройшло більше 19 000 вчителів, що предс
...
Читати далі »
|
[ Добавить новость ] |